Zkoušky na zbrojní průkaz - otázka 00774151

Podle nařízení vlády č. 218/2017 Sb. se délkou palebného sektoru rozumí
  • 1) SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: součet největšího dostřelu nejvýkonnější zbraně, pro kterou je střelnice určena, zvětšeného o 10 % a střepinového účinku nejvýkonnější munice, pro kterou je střelnice určena, nebo taková dálka střelby, pro kterou je střelnice pro munici projektována a pro kterou je konstrukcí dopadiště a zabezpečením ohroženého prostoru podle § 5 nařízení vlády č. 218/2017 Sb. zajištěno, že nemůže dojít k úniku střel mimo palebný sektor.
  • 2) součet největšího dostřelu nejvýkonnější zbraně, pro kterou je střelnice určena, zvětšeného o 15 % a střepinového účinku nejvýkonnější munice, pro kterou je střelnice určena, nebo taková dálka střelby, pro kterou je střelnice pro munici projektována a pro kterou je konstrukcí dopadiště a zabezpečením ohroženého prostoru podle § 5 nařízení vlády č. 218/2017 Sb. zajištěno, že nemůže dojít k úniku střel mimo palebný sektor.
  • 3) součet největšího dostřelu nejvýkonnější zbraně, pro kterou je střelnice určena, zvětšeného o 20 % a střepinového účinku nejvýkonnější munice, pro kterou je střelnice určena, nebo taková dálka střelby, pro kterou je střelnice pro munici projektována a pro kterou je konstrukcí dopadiště a zabezpečením ohroženého prostoru podle § 5 nařízení vlády č. 218/2017 Sb. zajištěno, že nemůže dojít k úniku střel mimo palebný sektor.
Zobrazit správnou odpověď

Tato otázka ze skupiny má kód 00774151 a v testech se za její správné zodpovězení získá 3 body.

předchozí otázka náhodná otázka následující otázka

Další otázky ve skupině Právní předpisy - muniční průkaz a pyrotechnický průzkum: